Kampioenschappen

In het lange verleden van BC Trim, BC Landgraaf en het huidige BC Trilan zijn er vele kampioenschappen behaald. Sinds 2002 is er een overzicht bijgehouden en daaruit hebben we de gouden en zilveren medaille winnaars hieronder gepubliceerd. Voor de duidelijkheid de (T) staat voor BC Trim, de (L) staat voor BC Landgraaf, alle namen zonder achtervoegsel zijn behaald namens BC Trilan.

Limburgse Senioren Kampioenschappen (LSK):

JAAR GOUD ZILVER
2002 - Bart Huijnen (T; MEB)
Ben Rademakers (T; MDC)
Ashley Handels & Sandra Zabeau (L, VDC)
2003 Rachelle Haan (T; VEC1) -
2004 Evelien Backx (T; VEB)
Evelien Backx & Danielle Jennissen (T; VDB)
Bas Rademakers (T; MEC1)
Maartje Jegerings (T; VEC1)
Jordy Berben & Maartje JEgerings (T; GDC)
2005 Bob Koster (T; MDB)
Wendy Haan (T; VEC1)

Bob Koster (T; MEB)
Linda Bruls (L; VEC2)

2006 Evelien Backx (VEB)
Evelien Backx & Danielle Jennissen (VDB) 
Rachelle Haan (VEA)
Andy Cremers & Mark Ceelen (MDB)
Jeroen Spijkers (MEC1)
2007 Rachelle Haan (VE1)
Bob Koster (MD1)
Sonja Brink & Bianca Meijer (VD4)
Andy Cremers & Sonja Brink (GD4)
Macey Hanssen (VE6v)
Bas Rademakers (ME4)
Andy Cremers & Bas Rademakers (MD4)
Esther Scholtes (VE6v)
Jordy Berben & Chantal Mennens (GD6v)
2008 Teun Gootzen (ME6v)
Elcke Vievermans (VE6v)
Teun Gootzen & Elcke Vievermans (GD6v)
Niels Ottenheim (ME6v)
Teun Gootzen & Niels Ottenheim (MD6v)
Esther Scholtes (VE6v)
Esther Scholtes & Linda Bruls (VD6v)
Jorrit Veldhuizen & Jessica Gibbels (GD6n)
2009 Macey Hanssen & Elcke Vievermans (VD4)
Andrea Möllering & Renee Bialoskorski (VD6n)
Andy Cremers & Macey Hanssen (GD4)
Luuk Ritzen (ME6n)
Anne Vievermans (VE6n)
Jorrit Veldhuizen & Kevin Bastiaens (MD6n)
2010 Teun Gootzen (ME4)
Teun Gootzen & Peter Crousen (MD4)
Elcke Vievermans (VE4)
Bianca Meijer (VD4)
Luuk Ritzen (ME6n)
Kevin Bastiaens & Mike Mesicek (MD6n)
Luuk Ritzen & Kim Pluijmen (GD6n)
Rik Jacobs (ME6n)
2011 Bart Huijnen (ME4)
Martijn Ploum (ME6n)
Bianca Meijer (VD4)
2012 Anne Vievermans (VE4, GD4)
Rachelle Lemmens (VD4)
Sally Vranken & Suzan Vermeere (VD6n)
Kevin Bastiaens & Mike Mesicek (MD6n)
Monique Geurten & Cynthia Hanssen (VD6n)
2013 Bianca Meijer (VD4)
Sander Andrien (GD6v)
Kim-Eva Bauer & Memee Jurgen (VD6n)
Kevin Bastiaens & Memee Jurgen (GD6n)
Servé Peulen (ME6v)
Kevin Bastiaens (ME6n)
Kevin Bastiaens & Mike Mesicek (ME6n)
Sharona Cremers & Ellen Roncken (VD6n)
2014 Shairone Soliana & Wesley Silvertand (MD6n) Andy Cremers & Ivo Rouwhorst (MD4)
Ivo Rouwhorst & Rachelle Lemmens (GD4)
Shairone Soliana (ME6n)
2015 Macey Hanssen & Rachelle Haan (VD1)
Elcke Vievermans (VE4)
Milou Meuffels (VD4)
Macey Hanssen (VE1, GD1)
Milou Meuffels (VE4)
Kevin Bastiaens (MD6v)
Ruben Smits & Andrea Möllering (GD6v)
2016 Elcke Vievermans (GD1)
Nathalie Cremers-Scholtes (VE4)
Ayham Alazizi (ME6v)

Macey Hanssen (VE1)
Andy Cremers & Teun Gootzen (MD1)
Chantal Mennens & Milou Meuffels (VD1)
Rachelle Lemmens (VD4)
Kevin Bastiaens (MD6v)
Kevin Bastiaens & Memee Jurgen (GD6v)

     

Limburgse Jeugd Kampioenschappen (LJK):

JAAR GOUD ZILVER
2002 Esther Scholtes (T; VD11)
Bas Rademakers (T; ME13; GD13)
Jeroen Jacobs (L; MD15)
Bart Huijnen & Bob Koster (T; MD17)
 Rachelle Haan & Myrthe Selker (T; VD13)
Jeroen Jacobs (L; ME15)
Nathalie Scholtes & Angelique Gootzen (T; VD15)
Bart Huijnen (T; ME17)
Steffen Daalman (T; ME19)
2003 Teun Gootzen & Bram Gootzen (T; MD11)
Bas Rademakers (T; ME13)
Rachelle Haan (T; VE13)
Bas Rademakers & Rachelle Haan (T; GD13)
Marvin Remmerde (T; MD15)
Bart Huijnen & Bob Koster (T; MD19)
Teun Gootzen (T; ME11, GD11)
Ashley Handels & Sandra Zabeau (L; VD15)
Steffen Daalman (T; MD19)
Bart Huijnen & Nathalie Scholtes (T; GD19) 
2004 Sander Spijkers (L; ME11, MD11)
Rachelle Haan (T; VE15)
Jeroen Jacobs (L; ME17)
Ashley Handels (T; VD17)
Bart Huijnen & Bob Koster (T; MD19)
Bart Huijnen & Nathalie Scholtes (T; GD19)
 
Elcke Vievermans (L; VE11)
Macey Hanssen & Paola Möllering (T; VD11)
Sander Spijkers & Elcke Vievermans (L; GD11)
Teun Gootzen & Bram Gootzen (T; MD13)
Bas Rademakers (T; ME15)
Rachelle Haan & Maartje Jegerings (T; VD15)
Bas Rademakers & Rachelle Haan (T; GD15)
Nathalie Scholtes (T; VE17)
Jeroen Jacobs (L; MD17)
Wendy Haan (T; VD17)
Jeroen Jacobs & Ashley Handels (L; GD17)
2005 Elcke Vievermans (L; VE11, VD11)
Macey Hanssen (T; GD11)
Bram Gootzen & Teun Gootzen (T; MD13)
Bas Rademakers (T; ME15, MD15)
Rachelle Haan (T; VE15, VD15)
Bas Rademakers & Rachelle Haan (T; GD15)
Teun Gootzen (T; ME13)
 Esther Scholtes & Maartje Jegerings (T; VD15)
Nathalie Scholtes (T; VE19)
Ashley Handels (T; VD19)
2006 Macey Hanssen (T; VE13, VD13)
Sander Spijkers (T; GD13)
Rachelle Haan (T; VE17)
Bas Rademakers & Rachelle Haan (T; GD17)
Rachelle  Haan & Nathalie Scholtes (T; VD19)
Ellen Roncken (T; VD11)
Elcke Vievermans (L; VD13)
Esther Scholtes (T; VD17)
Marvin Remmerde & Bas Rademakers (T; MD19)
Nathalie Scholtes (T; VE19)
Ashley Handels (T; VD19) 
2007 Anne Vievermans (VD11)
Elcke Vievermans (VD13)
Bram Gootzen & Teun Gootzen (MD15)
Maartje Jegerings & Bianca Meijer (VD17)
Bas Rademakers & Rachelle Haan (GD17)
Rachelle Haan (VE19, VD19)
Anne Vievermans (VE11)
Ellen Roncken (VD11)
Elcke Vievermans (VE13)
Macey Hanssen (VD13, GD15)
Bas Rademakers (MD17)
Marvin Remmerde (MD19)
Marvin Remmerde & Maartje Jegerings (GD19)
2008 Anne Vievermans (VE11, VD11)
Francien Hodselmans (VE13)
Francien Hodselmans & Andrea Möllering (VD13)
Cheryl Seinen (GD13)
Macey Hanssen (VE15)
Elcke Vievermans (VD15)
Bram Gootzen & Teun Gootzen (MD17)
Anne Vievermans (GD13)
Sander Spijkers (ME15)
Macey Hanssen & Cheryl Seinen (VD15)
Bianca Meijer (VD17)
Teun Gootzen & Bianca Meijer (GD17)
2009 Servé Peulen & Wesley Silvertand (MD11)
Elcke Vievermans (VE15, VD15)
Teun Gootzen (ME17)
Macey Hanssen (VE17)
Bram Gootzen & Teun Gootzen (MD17)
Macey Hanssen & Bianca Meijer (VD17)
Teun Gootzen & Elcke Vievermans (GD17)
Servé Peulen (ME11)
Anne Vievermans & Juul Bemelen (VD13)
Anne Vievermans (GD13)
Francien Hodselmans & Rachelle Lemmens (VD15)
Bianca Meijer (VE17)
Niels Ottenheim & Remco Schaefer (MD17)
Bram Gootzen & Bianca Meijer (GD17)
2010 Anne Vievermans (VE13, GD13)
Anne Vievermans & Andrea Möllering (VD15)
Elcke Vievermans (VD17)
Teun Gootzen (ME19)
Macey Hanssen (VE19)
Bram Gootzen & Teun Gootzen (MD19)
Macey Hanssen & Bianca Meijer (VD19)
Teun Gootzen & Elcke Vievermans (GD19)
Luc Vondenhoff (MD11)
Luc Vondenhoff & Michelle Pelzer (GD11)
Elcke Vievermans (VE17)
Bianca Meijer (VE19)
Niels Ottenheim & Macey Hanssen (GD19)
2011 Servé Peulen & Wesley Silvertand (MD13)
Anne Vievermans (GD15)
Elcke Vievermans (VE17)
Francien Hodselmans & Rachelle Lemmens (VD17)
Michelle Olejniczak (GD17)
Bram Gootzen & Teun Gootzen (MD19)
Elcke Vievermans (VD19)
Anne Vievermans (VE15)
Kim-Eva Bauer (VD15)
Rachelle Lemmens (VE17)
Teun Gootzen (ME19)
Macey Hanssen (VE19)
Macey Hanssen & Bianca Meijer (VD19)
Teun Gootzen & Macey Hanssen (GD19)
2012 Danielle Olejniczak (VD11)
Anne Vievermans (VE15, VD15, GD17)
Lars Frings (MD19)
Elcke Vievermans (VD19)
Danielle Olejniczak (VE11)
Trijntje Gubbels (VD11)
Servé Peulen (MD15)
Rachelle Lemmens (GD19)
2013 Danielle Olejniczak (VE11, GD11)
Servé Peulen (ME15, MD15, GD15)
Anne Vievermans (VE17, VD17, GD17)
Rachelle Lemmens (VE19, VD19, GD19)
Kim-Eva Bauer (VD17)
2014 Servé Peulen (MD17)
Anne Vievermans (VD17, VE19, GD19)
Servé Peulen (ME17)
2015 Servé Peulen (MD17) Noah Ritzen (ME11)
Noah Ritzen & Jordan Jongboom (MD11)
Ilana Niels & Jeslyn Jongboom (VD11)
Servé Peulen (ME17, GD17)
Shairone Soliana (ME19)
2016 Noah Ritzen (ME11, MD11, GD11)
Jordan Jongboom (MD11)
Jimmy Smeijsters & Ayham Alazizi (MD17)
Kelly Meuffels (VD17)

Jordan Jongboom (ME11, GD11)
Lars Lony & Gino Monopoli (MD11)
Jeslyn Jongboom (VD11, GD11)

2017

Jeslyn Jongboom & Danique Schrooders (VD11)
Ayham Alazizi (ME19, GD19)
Kelly Meuffels (VD19, GD19)

-

2018    

Visit fbetting.co.uk Betfair Review